Czy myślałeś kiedyś o tym, żeby zacząć zarabiać na Instagramie?

Instagram jako medium społecznościowe ma za zadanie dotrzeć do największej liczby odbiorców, skupić ludzi. To zjawisko wykorzystują często firmy reklamowe, wszystkie wyskakujące powiadomienia, plakaty, ikonki banery pochodzą właśnie od nich. Wszyscy chcą zarobić, tak jest też z Tobą skoro odwiedzasz tę stronę.

Wiele osób zadaje sobie pytanie jak to zrobić? Jak długo to będzie trwało? Z pomocą przychodzi Nasz sklep, dzięki któremu rozkręcisz swoje konto na Instagramie. Początki są najtrudniejsze, przez co tylko nielicznym się udaje osiągnąć wymagany próg pożądany przez reklamodawców – zasięgi rzędu 10000 followersów. Jednak dzięki Nam wszystko może być prostsze, dosyć żmudnego żebrania o like, dosyć proszenia znajomych, aby kliknęli follow na Twoim profilu (wszyscy wiemy, że nie chcesz, aby się z Ciebie śmiali). U Nas możesz kupić like, kupić obserwujących, a dzięki temu dotrzeć do nowych odbiorców.

Zarabiaj na social media

Formy zarabiania na Instagramie

Istnieje wiele form zarabiania: – Jedną z nich jest współpraca z firmami reklamowymi na zasadzie postów sponsorowanych (robisz zdjęcie produktu, wstawiasz go na swoją “tablicę“, a za to dostajesz pieniądze. – Kolejną na którą warto zwrócić uwagę jest promowanie produktu na instastory, pokazanie produktu, jego test na żywo, sprawdzenie efektu – Ostatnią, którą tu przytoczę będzie barter (usługa za usługę), influencer nie dostaje pieniędzy bezpośrednio na konto, tylko otrzymuje produkt na własny użytek (paczka 100 szamponów za reklamę, jeżeli reklamował szampon).

Czy to się opłaca?

Podsumowując, praca influencera jest bardzo opłacalna, ponieważ nie trzeba mieć dużo kapitału początkowego (kupno 10000 obserwujących nie jest takie drogie) i przede wszystkim nie jest trudna, bo polega na siedzeniu przed telefonem i wrzucaniu postów. Dlatego gorąco zachęcam Cię do kupna lików lub obserujących.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *