Czy przyszłość kin jest zagrożona?

Ogromna i wciąż rosnąca popularność serwisów takich jak Netflix, filmy i seriale dostępne w każdej chwili za 1 kliknięciem, tysiące twórców internetowych. Biorąc pod uwagę taką sytuację, mogłoby się wydawać, że w dzisiejszych czasach klasyczne sale kinowe powoli odchodzą do lamusa. Ile w tym prawdy?

Jaka jest prawda?

Sale kinowe, to nie tylko możliwość obejrzenia premiery pozycji, która nas interesuje. Oprócz filmów kino, oferuje nam dużo więcej. Nie oszukujmy się, obecne placówki kinowe, to istne centra rozrywki. Rozbudowane bary, mnogość sal, nowoczesne systemy audiowizualne, technologia 3, 4, a nawet 5D! W praktyce kina, to ciekawe miejsca na spędzenie czasu. Wbrew pozorom, to wciąż popularne miejsce na randkę, luźne spotkanie z przyjaciółmi, czy niedzielny wypad z rodziną.

Sala kinowa

Liczy się klimat kina

Innych wrażeń dostarcza nam, wspólne oglądanie w sali pełnej ludzi, niż to w przydomowej sypialni, nawet jeśli posiadamy najnowszy sprzęt oraz premierową produkcję. Jako ludzie jesteśmy istotami społecznymi. Lubimy spędzać czas w obecności innych. Warto wspomnieć również o tym, że obecnie placówki kinowe są wszechobecne i możemy spędzić w nich czas np. podczas okienka między zajęciami, podczas zakupów w centrum handlowym czy w czasie np. „ nocy horrorów”.

Kino jest miejscem, w którym miło możemy spędzić czas, poznać nowych ludzi, cieszyć się premierą nowej produkcji, oglądając ją w najlepszej jakości. Niewątpliwie jest to ciekawe miejsce na spędzenie czasu czy urozmaicenie sobie dnia. Mamy z czego wybierać, istnieje mnóstwo placówek z wieloletnimi tradycjami, jak i tych bardziej komercyjnych dostępnych nawet w centrach handlowych. Bez względu na rodzaj sali, wciąż są one wypełnione po brzegi. Biorąc pod uwagę powyższe, nic nie wskazuje na to, by dobra passa kin miała się skończyć. A wy gdzie wolicie oglądać filmy? W nowoczesnej kinowej sali czy w domowym zaciszu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź też

Jak na Allegro zyskać przewagę nad innymi sprzedawcami?

Allegro to największy i najbardziej znany w Polsce portal sprzedażowy. To właśnie tam swoją przygodę z handlem internetowym rozpoczyna najwięcej małych firm. Obecnie swoje konta posiada tutaj ponad 120 tysięcy podmiotów gospodarczych. Oznacza to ogromną konkurencję, która w większości przypadków opiera się na walce cenowej. Co więc należy robić aby się wybić i zarabiać satysfakcjonujące […]

Czy moje dziecko jest uzależnione od internetu?

Internet ma dużo zalet i może wnieść w życie naszego dziecka wiele dobrego, ale pod warunkiem, że korzystamy z niego bezpiecznie. Większość z nas nie zdaje sobie sprawy jakim olbrzymim zagrożeniem może być Internet. Oficjalnie nie przyjęto jeszcze nazwy dotyczącej uzależnienia od Internetu, ale gdy to nastąpi prawdopodobnie choroba ta będzie największą XXI wieku. Co […]