Programy Gry Niezbędniki Grupy tematyczne Gry komercyjne

Odkurzacz 12.6.0.9 wersja programu

kategoria programu: Narzędzia > Narzędzia plikowe

  • Licencja: Bezpłatna (GPL)
  • Aktualizacja: 2011-10-18
  • Ocena:ocenaocenaocenaocenaocena (5)
  • Producent:
  • System: Windows 98/2000/XP/Vista/7
  • Rozmiar: 7.2 MB
  • Pobrano: 20755 raz(y)
Odkurzacz 12.6.0.9

Oficjalna recenzja portalu:

Odkurzacz 12.6.0.9 - to darmowy program służący do usuwania z dysków zbędnych plików tymczasowych, zajmujących przestrzeń dyskową i powodujących znaczny spadek wydajności systemu operacyjnego. Program sam automatycznie aktualizuje swoją bazę danych o niebezpiecznych plikach. Odkurzacz 12.6.0.9 umożliwia naprawę rejestru, usuwa pozostałości po aplikacjach i pozwala skasować niepotrzebne pliki.
Program posiada przyjazny interfejs w języku polskim, oferuje bardzo bogaty wachlarz usług optymalizacyjnych.
Szata graficzna jest bardzo estetyczna, nowoczesna i funkcjonalna. Wszystkie funkcje są przejrzyste i dobrze opisane. Odkurzacz 12.6 rozpoznaje ok. 5000 zbędnych obiektów tworzonych przez najpopularniejsze oprogramowanie – pliki tymczasowe, dzienniki zdarzeń, kopie zapasowe, raporty, obce pliki językowe, zbędne pliki multimedialne oraz obiekty utworzone przez złośliwe oprogramowanie i pozostałe po odinstalowanych programach, usuwa również pliki utworzone np. po (odwiedzeniu stron erotycznych), które mogą posiadać wirusy i być niebezpieczne.
Program umożliwia porządkowanie zawartości rejestru systemowego i usuwanie zablokowanych plików, a wbudowany monitor informuje nas o poziomie zanieczyszczenia dysku twardego.
W wersji Odkurzacza 12.6.0.9 poprawkom poddane zostały:
Monitor czystości dysku, szybkiego czyszczenia, a także monitor porzuconych folderów. Poprawiono działanie funkcji wykluczania lokalnie plików, naprawa działanie opcji zaznaczania i odznaczania elementów w zakładce (Skanowanie) oraz poprawiono błędy z oznaczaniem jako zbędnych, folderów zawierających pliki BAT, CMD, 7Z, FLV, RMVB i ICO. Dodatkowo lista obsługiwanych podczas czyszczenia aplikacji poszerzona została o Firefoksa 4, Comodo Dragon i Glary Utilities.
Program: Odkurzacz 12.6.0.9 jest programem polskim i całkowicie bezpłatnym
Producent: Franmo Software

Administratorzy ProgramFiles.pl przetestowali ten program trzema różnymi antywirusami, które w 100% potwierdziły bezpieczeństwo tego programu. Każda aktualizacja zostanie przez nas sprawdzona pod względem bezpieczeństwa i jeśli wykryjemy szkodliwe oprogramowanie usuniemy certyfikat i powiadomimy
o niebezpieczeństwie.

Jeśli jesteś Producentem lub Resellerem tego programu zachęcamy do umieszczenia certyfikatu na swojej stronie z linkiem do tej strony. Proszę zapoznaj się z Instrukcją.

Kopiuj link na stronę lub bloga:

Kopiuj link na forum:

pobierz

>> pobierz Odkurzacz <<

r-e-k-l-a-m-a

Powody, dla których użytkownicy portalu wybierają ten program/grę:

2011-10-07 10:37:28
program doskonały, jest dobry i skuteczny do czyszczenia kompa, czyści nawet niepotrzebne w folderze (Program Files) inne wpisy w programach zbędne samouczki, pomoce oraz w językach obcych pomoce np. chiński itp. polecam i zachęcam do jego używania

2011-09-28 17:34:45
Bardzo dobry program, nie zamula komputera - działa bardzo dobrze wyszukując wszelkiego rodzaju śmieci, polecam.))

2011-09-25 13:32:11
To dobre czyściwo, działa doskonale wyszukując zbędne śmieci w komputerze, polecam bardzo!

Dodaj Komentarz:

5+6=

Treść:

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. OK