Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

×

FarmFrenzy wiejskie życie wersja programu

kategoria programu: Gry > Gry na czas

  • Licencja: Shareware
  • Aktualizacja: 2011-04-04
  • Ocena:ocenaocenaocenaocena (4)
  • Producent:
  • System: Windows XP/Vista/ 7
  • Rozmiar: 20.15 MB
  • Pobrano: 10995 raz(y)
FarmFrenzy wiejskie życie

Opis programu FarmFrenzy wiejskie życie :

Wiejskie życie - FarmFrenzy - to "odlotowa" gra pełna humoru zabawa, w której staniesz się postacią rolnika pracującego na Farmie Frenzy. Gra pozwala wczuć się w pracę wiejskiego przedsiębiorcy, a zadaniem gracza jest założenie gospodarstwa rolniczego i rozwijanie go. (To rolnik ze "smykałką" do robienia różnych interesów!).

Jeśli kiedykolwiek przyszło Ci na myśl, że życie w mieście jest szalone, a na wsi jest nudne? To zagraj w Farm Frenzy! Codzienne prace na wsi: dbanie o pole, łąkę, karmienie zwierząt, zbieranie i przetwarzanie produktów, nigdy nie sprawiały tyle przyjemności! Przenieś się ponownie na farmę i wyprodukuj niezwykłe przysmaki! Siej trawę, karm zwierzęta i zbieraj produkty, a następnie przetwórz je w składniki tak, aby zrobić dobre jedzonko, które pokochają ludzie na całym świecie! Podczas zmagania się z czasem będziesz odganiać niedźwiedzie, kupować rozmaite budynki produkcyjne i będziesz ulepszać rożne pojazdy. Na pewno polubisz pocieszne animacje, których jeszcze nigdy w grach rekreacyjnych nie było! Nie przegap dobrej zabawy! Lepiej trzymaj niedźwiedzie z daleka od kaczek, bo w mieście nikt nie kupi od Ciebie jajek! A bez pieniędzy nie rozbudujesz gospodarstwa i nie zwiększysz produkcji. Musisz dobrze zarządzać swoim pięknym wiejskim gospodarstwem. Inaczej Twoje marzenia o sielankowym życiu na wsi odejdą w zapomnienie.
Mnóstwo klikania, minimum strategii i cały zwierzyniec do Twojej dyspozycji! Odlotowa farma to gra, przy której może bawić się cała rodzina!

Główne zalety w pełnej wersji gry Farm Frenzy:
* Ponad 45 poziomów
* Pięć gatunków zwierząt
* Dziewięć typów produktów
* Sześć budynków gospodarczych do zakupienia
* Nielimitowany czas gry

Uwaga! To wersja testowa gry (shareware) ograniczona czasowo, pełna wersja kosztuje (29zł). posiada nielimitowany czas gry.

Administratorzy ProgramFiles.pl przetestowali ten program trzema różnymi antywirusami, które w 100% potwierdziły bezpieczeństwo tego programu. Każda aktualizacja zostanie przez nas sprawdzona pod względem bezpieczeństwa i jeśli wykryjemy szkodliwe oprogramowanie usuniemy certyfikat i powiadomimy
o niebezpieczeństwie.

Jeśli jesteś Producentem lub Resellerem tego programu zachęcamy do umieszczenia certyfikatu na swojej stronie z linkiem do tej strony. Proszę zapoznaj się z Instrukcją.

Kopiuj link na stronę lub bloga:

Kopiuj link na forum:

pobierz

>> pobierz FarmFrenzy wiejskie życie <<

r-e-k-l-a-m-a

Komentarze do programu FarmFrenzy wiejskie życie:

Gość

Fantastyczna gra i prawdziwe wiejski życie!

2011-08-04 13:26:15

Gość

fajna gra - super wiejska zabawa, pełno wspaniałych zwierzaków. szkoda tylko że to jest nie pełna gra - mimo to fajna zabawa...

2011-03-12 17:03:35

Gość

fajna ale trzeba zapłaćic nie całe 30zł

2011-03-10 14:23:28

Gość

karol - przecież to proste! w okienku DOWNLOAD jest pobierz FarmFrenzy- klikasz na to, a później w zależnosci od przeglądarki jakiej używasz, np. zapisz na pulpit - i program się ściąga, albo spytaj kogoś starszego.

2011-03-05 14:35:57

Gość

Fajna gra, fajna zabawa, mojej mamie tez sie podoba, i mojej babci Fredzi też a dziadek Gienek mówił że to prawdziwa frajda i ze to zabawa edukacyjna i ja tez tak uważam.

2011-01-10 19:22:23

Dodaj Komentarz:

Autor:Zaloguj się lub Zarejestruj się aby komentować jako użytkownik.

5+6=

Treść: