Programy Gry Niezbędniki Grupy tematyczne Gry komercyjne

Aga Kadry i płace 3.2.6.1 wersja programu

kategoria programu: Biurowe i Firmowe > Programy kadrowo płacowe

  • Licencja: Trial
  • Aktualizacja: 2011-01-18
  • Ocena:ocenaocenaocenaocenaocena (5)
  • Producent:
  • System: Win 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
  • Rozmiar: 27.5 MB
  • Pobrano: 2825 raz(y)
Aga Kadry i płace 3.2.6.1

Oficjalna recenzja portalu:

Aga–Kadry i płace - Program umożliwiający prowadzenie kompletnej dokumentacji kadrowo-płacowej, a także wspomagający prowadzenie ewidencji czasu pracy i płac.
Aga przystosowana jest w pełni do zreformowanego systemu ubezpieczeń społecznych, umożliwia eksport formularzy zgłoszeniowych (pracownicy, firma, właściciele) i rozliczeniowych (pracownicy, właściciele) do programu Płatnik. Program umożliwia wprowadzanie danych kadrowych pracowników i właścicieli, sporządzanie wydruków kadrowych i płacowych, obliczanie płac z tytułu umów o pracę i umów zlecenia, naliczanie stawek urlopu, ekwiwalentu urlopowego i zasiłków chorobowych, prowadzenie ewidencji obecności, rozliczanie uczniów, emerytów i rencistów.
Przyjazny i czytelny interfejs sprawia, że obsługa programu nie powinna sprawić problemu początkującym użytkownikom.
Uwaga!
1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez okres 60 dni.
2. Program występuje w 3 odmianach: MINI (dla firm nie prowadzących magazynu), MIDI (dla firm prowadzących magazyn) oraz MAX (dla dwóch firm prowadzących magazyn i sprzedaż z odroczonym terminem płatności).
3. Program wchodzi także w skład pakietu PCBIZNES.

Aga – Kadry i płace
Za treść zawartą w/w. programu odpowiada producent: stream SOFT s.j.


Administratorzy ProgramFiles.pl przetestowali ten program trzema różnymi antywirusami, które w 100% potwierdziły bezpieczeństwo tego programu. Każda aktualizacja zostanie przez nas sprawdzona pod względem bezpieczeństwa i jeśli wykryjemy szkodliwe oprogramowanie usuniemy certyfikat i powiadomimy
o niebezpieczeństwie.

Jeśli jesteś Producentem lub Resellerem tego programu zachęcamy do umieszczenia certyfikatu na swojej stronie z linkiem do tej strony. Proszę zapoznaj się z Instrukcją.

Kopiuj link na stronę lub bloga:

Kopiuj link na forum:

pobierz

>> pobierz Aga Kadry i płace <<

r-e-k-l-a-m-a

Dodaj Komentarz:

5+6=

Treść:

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. OK