Programy Gry Niezbędniki Grupy tematyczne Gry komercyjne

Fiszka 1.0 wersja programu

kategoria programu: Inne > Akcesoria i dodatki

  • Licencja: Freeware
  • Aktualizacja: 2010-10-10
  • Ocena:ocena (1)
  • Producent:
  • System: Windows 98/Me/2000/XP
  • Rozmiar: 0.31 MB
  • Pobrano: 549 raz(y)
Fiszka 1.0

Oficjalna recenzja portalu:

Fiszka - Aplikacja służy do drukowania dwustronnych karteczek, które później służą do zabawy lub nauki. Jedna ze stron karteczki zawiera np. zagadkę, do której odpowiedz znajduje się po jej drugiej stronie. Innym przykładem zastosowania fiszek może być nauka polegająca na odpowiadaniu na różne pytania związane z różną dziedziną wiedzy.
Fiszka (fr. fiche) - kartka w kartotece dotycząca określonego hasła i zawierająca związane z nim informacje lub notatki. Fiszki wykorzystuje się m.in. w katalogach bibliotecznych. Te tzw. fiszki bibliograficzne zawierają tytuł książki, jej autora, miejsce i rok wydania itp. (zob. zapis bibliograficzny). Fiszki wykorzystuje się także w innego rodzaju katalogach. Mianem tym można w znaczeniu ogólniejszym określić dowolną, zwykle niewielkich rozmiarów, kartkę zawierającą notatki.

Administratorzy ProgramFiles.pl przetestowali ten program trzema różnymi antywirusami, które w 100% potwierdziły bezpieczeństwo tego programu. Każda aktualizacja zostanie przez nas sprawdzona pod względem bezpieczeństwa i jeśli wykryjemy szkodliwe oprogramowanie usuniemy certyfikat i powiadomimy
o niebezpieczeństwie.

Jeśli jesteś Producentem lub Resellerem tego programu zachęcamy do umieszczenia certyfikatu na swojej stronie z linkiem do tej strony. Proszę zapoznaj się z Instrukcją.

Kopiuj link na stronę lub bloga:

Kopiuj link na forum:

pobierz

>> pobierz Fiszka <<

r-e-k-l-a-m-a

Dodaj Komentarz:

5+6=

Treść:

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. OK