Programy Gry Niezbędniki Grupy tematyczne Gry komercyjne

PotPlayer 1.5.2 wersja programu

kategoria programu: Multimedialne > Odtwarzacze audio i video

  • Licencja: Bezpłatna (GPL)
  • Aktualizacja: 2011-10-16
  • Ocena:ocenaocenaocenaocenaocena (5)
  • Producent:
  • System: Windows XP/ Vista/ 7
  • Rozmiar: 13.6 MB
  • Pobrano: 8542 raz(y)
PotPlayer 1.5.2

Oficjalna recenzja portalu:

Pot Player 1.5.2 - to darmowy odtwarzacz multimediów, oferujący wiele dostępnych opcji i rozszerzonych możliwości odtwarzania plików audio/wideo.
Program umożliwia odtwarzanie plików w wielu popularnych formatach, w tym płyty CD/DVD, bezpośredni sygnał z kamer cyfrowych, tunerów TV/SAT, strumieni z Internetu itp., doskonale radząc z materiałami w wysokich rozdzielczościach HD.

Odtwarzacz Pot Player - jak na bezpłatny odtwarzacz, to posiada olbrzymie możliwości konfiguracji poszczególnych aspektów odtwarzanych multimediów. Posiada cały szereg funkcji pozwalających dostosować zarówno obraz, jak również dźwięk i napisy odtwarzanego filmu.
Wśród oferowanych opcji konfiguracyjnych znalazły się się też funkcje do ustawiania przestrzeni kolorów obrazu, zmiany jego rozmiarów, proporcji i pozycji na ekranie, wiele narzędzi i filtrów do poprawy jakości odtwarzanego obrazu itp.

Odnośnie dźwięku Pot Player pozwala kierować na różne wyjścia audio, przeprowadzać proces re-samplingu i normalizacji, kontrolować głośność na każdym z kanałów oraz zmieniać barwę za pośrednictwem wbudowanego equalizera.

Zaletą Pot Playera 1.5.29601 jest możliwość łatwego konfigurowania skrótów klawiszowych, a także tworzenie profili z ustawieniami.
Program posiada intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika w języku angielskim.

Tutaj można pobrać
spolszczenie programu, którego autorem jest: Adam Malich

Administratorzy ProgramFiles.pl przetestowali ten program trzema różnymi antywirusami, które w 100% potwierdziły bezpieczeństwo tego programu. Każda aktualizacja zostanie przez nas sprawdzona pod względem bezpieczeństwa i jeśli wykryjemy szkodliwe oprogramowanie usuniemy certyfikat i powiadomimy
o niebezpieczeństwie.

Jeśli jesteś Producentem lub Resellerem tego programu zachęcamy do umieszczenia certyfikatu na swojej stronie z linkiem do tej strony. Proszę zapoznaj się z Instrukcją.

Kopiuj link na stronę lub bloga:

Kopiuj link na forum:

pobierz

>> pobierz PotPlayer <<

r-e-k-l-a-m-a

Powody, dla których użytkownicy portalu wybierają ten program/grę:

2011-08-02 06:52:32
Ten program jest o wiele lepszy od allplayera - ma wszystko co potrzeba, ma własne kodeki i jest ogólnie świetny - po wypróbowaniu od razu wyrzuciłem allplayera - ten odtwarzacz właśnie polecam wszystkim..).

Dodaj Komentarz:

5+6=

Treść:

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. OK