Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

×

Microsoft Excel 2007 wersja programu

kategoria programu: Biurowe i Firmowe > Arkusze kalkulacyjne

  • Licencja: Trial
  • Aktualizacja: 2009-11-25
  • Ocena:ocenaocenaocenaocenaocena (5)
  • Producent:
  • System: Windows XP/Vista/ 7
  • Rozmiar: 288.99 MB
  • Pobrano: 1772 raz(y)
Microsoft Excel 2007

Opis programu Microsoft Excel 2007:

Office Excel 2007 to program który wchodzi w skład pakietu MS Office 2007, arkusz kalkulacyjny jest najpopularniejszą aplikacją biurową używaną do przetwarzania danych liczbowych. Aplikacja Excel staje się niezastąpionym narzędziem obliczeń statystycznych i analitycznych. Wykorzystanie tych technik daje możliwość przygotowania precyzyjnych i estetycznie wyglądających zestawień. Nowością w 2007 jest około 1 miliona wierszy i 16 tys.kolumn. Można teraz używać nieograniczonej liczby unikatowych stylów komórek. Aby zwiększyć wydajność programu Excel, zarządzanie pamięcią zostało zwiększone z 1 GB pamięci w przypadku programu Excel 2003 do 2 GB Licencja pakietu testowa (trial).

Administratorzy ProgramFiles.pl przetestowali ten program trzema różnymi antywirusami, które w 100% potwierdziły bezpieczeństwo tego programu. Każda aktualizacja zostanie przez nas sprawdzona pod względem bezpieczeństwa i jeśli wykryjemy szkodliwe oprogramowanie usuniemy certyfikat i powiadomimy
o niebezpieczeństwie.

Jeśli jesteś Producentem lub Resellerem tego programu zachęcamy do umieszczenia certyfikatu na swojej stronie z linkiem do tej strony. Proszę zapoznaj się z Instrukcją.

Kopiuj link na stronę lub bloga:

Kopiuj link na forum:

pobierz

>> pobierz Microsoft Excel <<

r-e-k-l-a-m-a

Dodaj Komentarz:

Autor:Zaloguj się lub Zarejestruj się aby komentować jako użytkownik.

5+6=

Treść: